Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ − кращий банк України за версією міжнародного видання «World Finance»
05 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Міжнародне видання «World Finance» (Лондон, Великобританія) визнало Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) переможцем премії «2012 Banking Awards» у категорії «Best Banking Groups» в Україні.

Видання World Finance відомо своєю прихильністю найвищим стандартам журналістики, а премія Banking Awards є однією з найбільш престижних міжнародних премій в банківській сфері. Незалежна суддівська колегія, що присуджує нагороди World Finance Awards, використовувала ряд критеріїв для визначення найбільш цікавих номінацій 2012 року та їх найбільш гідних володарів, в числі яких фінансові результати діяльності, система корпоративного управління, прозорість діяльності, конкурентоспроможність і лідерство на ринку, інноваційність продуктів, продуктова лінійка, зручність користування послугами. Експерти журналу щорічно обирають від кожної з понад 70 країн тільки одну фінансову установу, яка відповідає висунутим критеріям.

«Нагорода World Finance є важливим визнанням, оскільки говорить про те, що результати нашої роботи стають помітними для міжнародного співтовариства, − сказав Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ. − У 2011 році банк отримав відмінний фінансовий результат, заробив 56 млн дол США чистого прибутку та наростив активи на 15,6% до 3,7 млрд дол США. ПУМБ активно інвестує в розвиток нових продуктів та підвищення якості сервісу, підтверджуючи статус найбільш динамічного і сучасного банку».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок