Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Літній сезон вдалих покупок від ПУМБ і MasterCard!
11 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує підтримувати акцію MasterCard «Сезони вдалих покупок», новий етап якої проходить з 1 червня по 31 серпня 2012 р. Розраховуйтесь за покупки картками MasterCard або Maestro від ПУМБ в торгових мережах партнерів акції та отримуйте приємні знижки:

5% знижка на одяг, взуття, аксесуари та засоби догляду за взуттям в мережі магазинів ІНТЕРТОП, ECCO, GEOX, INTERTOP KIDS, TIMBERLAND, CLARKS, MARC O'POLO, SKECHERS, URBAN UNITED, NOA NOA з 1 червня до 30 червня 2012 р.

5% знижка на покупку авіаквитків від компанія "OneTwoTrip" при бронювання авіаквитків на інтернет-сайті http://kbp.ua з 1 червня до 31 серпня 2012 р.

Крім того, розраховуючись картами MasterCard або Maestro від ПУМБ, ви можете стати власниками одного з 30 сертифікатів на суму 500 гривень, який можна використовувати в мережі партнерів акції на вибір:

  • мережа магазинів «ІНТЕРТОП»;
  • авіаквитки з kbp.ua;
  • «враження в подарунок» від компанії Smi)e.

Виграти сертифікат може кожен, хто в період з 1 червня до 31 серпня 2012 р. сплатить товари або послуги партнерів-акції з допомогою своєї картки MasterCard або Maestro від ПУМБ. Чим більше транзакцій ви зробите за період дії акції, тим більші ваші шанси на виграш цінних призів.

Про детальні умови проведення акції можна дізнатися на сайті www.mastercard.com/ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок