Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ лідер з розкриття інформації серед банків-торговців цінними паперами
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) визнаний лідером з розкриття інформації торговця цінними паперами серед банків України згідно першого етапу «Ренкінгу публічності на фондовому ринку України». Ренкінг проведено вперше і його ініціаторами виступили Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ), асоціація "Фондове партнерство" та інтернет-портал Fundmarket за підтримки Проекту «Розвиток фінансового сектору» (FINREP) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках Ренкінгу проведена оцінка ступеня розкриття інформації професійними учасниками фондового ринку України на власних веб-сайтах. Методологія оцінки передбачала нарахування одного бала за наявність інформації на веб-сайті компанії по одному з тридцяти критеріїв. ПУМБ набрав максимальну кількість балів (26) серед банків, які є учасниками фондового ринку України.

Презентація результатів Ренкінгу відбулося за участю представників міністерств і відомств України, комітетів Верховної Ради України, банків, інвестиційних компаній, компаній з управління активами, міжнародних організацій, аудиторських та юридичних компаній, професійних асоціацій, фондових бірж та журналістів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок