Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ допущений до торгів на "Українській біржі"
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) допущений до торгів на фондовому ринку ПАТ "Українська біржа", що є одним з найбільших торгових майданчиків в Україні. Участь у торгах розширить можливості ПУМБ щодо формування та управління власним портфелем цінних паперів, а також дозволить надати клієнтам банку доступ до організованого фондового ринку. Зокрема, клієнти отримають можливість участі в біржовій торгівлі на «Українській біржі» в рамках послуги з управління цінними паперами та в рамках брокерського обслуговування клієнтів.

Отримання статусу учасника торгів на «Українській біржі» є частиною стратегії інвестиційного бізнесу ПУМБ, що включає розвиток послуг інтернет-трейдингу та управління цінними паперами. У 2012 році ПУМБ значно розширить свою присутність на ринку інвестиційних послуг: активізує послуги з андеррайтингу, і запропонує заможним клієнтам послуги з управління цінними паперами та інтернет-трейдингу. Клієнти матимуть можливість вибирати різні варіанти розміщення заощаджень, наприклад, портфель активів, в якому пропорції визначаються і змінюються в залежності від ставлення клієнта до ризику.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок