Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Костянтин Вайсман - один з лідерів рейтингу кращих банкірів України
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Костянтин Вайсман, голова правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) за підсумками рейтингу «ТОП-100 кращих компаній України» видавництва «Економіка» був визнаний одним з кращих банкірів України, посівши 7-му позицію у внутрішньогалузевому банківському рейтингу.

Крім того, голова правління ПУМБ увійшов до списку ста кращих керівників українських компаній в загальнонаціональному рейтингу.

Костянтин Вайсман закінчив Чиказьку Школу Бізнесу, отримавши ступінь Executive MBA, Інститут адміністрації підприємств у Кане (Франція), Державну академію управління у Москві (Росія).

Костянтин Вайсман має значний досвід роботи в банківській сфері: протягом сімнадцяти років він обіймав високі посади у різних провідних фінансових установах Росії. Після сьоми років роботи в Московському Кредитному Банку на посаді начальника Управління фінансового планування та аналізу і Заступника голови правління, він протягом чотирьох років виконував обов’язки голови правління і члена Ради директорів  РосЄвроБанку, потім до кінця 2009 року обіймав посади першого віце-президента зі стратегії та фінансів і фінансового директора Фінансової Корпорації Уралсиб. З 22 січня 2010 року пан Вайсман є Головою правління ПУМБ.

Детальніше про рейтинг читайте у виданні «ТОП-100 рейтинг кращих компаній України», № 1, квітень 2012 року.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок