Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Без бюрократії - автокредит «Простий» від ПУМБ
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує новий автокредит «Простий», який дозволяє придбати автомобіль без зайвої бюрократії. Тепер отримати рішення банку про видачу автокредиту можна в найкоротший термін, надавши мінімальний пакет документів.

В залежності від терміну кредитування та розміру початкового внеску клієнта процентна ставка складає від 0,01 до 15,45% у гривні. Мінімальний первинний внесок – 40%, термін кредитування - до 5 років. Автокредит «Простий» надається на придбання нового автомобіля іноземного або вітчизняного виробництва.

«Безперечною перевагою автокредиту «Простий» є висока швидкість прийняття рішення банком - до 4 годин, а також простота документального оформлення, – відзначає Максим Мироненко, керівник департаменту розвитку продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ. – Отримати автокредит в ПУМБ можливо навіть з мінімальною офіційною заробітною платою, оскільки банк бере до уваги всі доходи клієнта».

Мінімальний необхідний пакет необхідних документів включає паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та будь-який документ, що підтверджує отримання доходу майбутнім позичальником.

У цьому кредитній пропозиції відсутні щомісячні та приховані комісії. Позичальники самостійно обирають зручний графік погашення кредиту – стандартний або ануїтет. ПУМБ надає своїм клієнтам зручний та оперативний спосіб погашення кредиту за допомогою сервісу інтернет-банкінгу ПУМБ Оnline.

З усіма умовами автокредитування можна ознайомитися на сайті банку, по телефону 0 800 500 490 або у відділеннях ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок