До уваги клієнтів: обмеження роботи банківських сервісів 20-22 квітня 2012 р.

Шановні Клієнти!
Унаслідок технічних робіт, пов'язаних з переведенням підрозділів Банку на МФО ПАТ «ПУМБ» 334851, в період 20-22 квітня 2012 року буде обмежено ряд банківських сервісів і змінено режим роботи відділень Банку.
-
20 квітня 2012 року у всіх підрозділах банку обслуговування Клієнтів буде здійснюватися до 18:00 (крім відділень з режимом обслуговування до 17:00 або 17:30, для яких буде збережено стандартний графік роботи). Виконання касових операцій у всіх підрозділах банку буде здійснюватися до 16:00. Касові операції в післяопераційний час виконуватися не будуть.
-
21 і 22 квітня 2012 відділення ПУМБ працювати не будуть.
-
В період з 20:00 20 квітня 2012 року до 8:00 21 квітня 2012 року буде обмежена функціональність сервісу інтернет-банкінгу «ПУМБ online» і банкоматів ПУМБ, а саме:
-
переказ коштів з рахунку на рахунок;
- здійснення платежів, у тому числі погашення кредитів;
- відкриття депозитних вкладів.
-
покупка ваучерів електронних сервісів (інтернет, мобільний зв'язок та інше);
- виконання платежів.
Приносимо свої вибачення за можливі незручності та сподіваємося на Ваше розуміння.
З повагою,
Перший Український Міжнародний банк
.
- Оновлений чат-бот «Фінансовий рестарт» від ПУМБ: додатковий курс про відкриття власного бізнесу
- Мобільний донорський хаб «Теплокровні» під час «Благодійного Weekend» Маші Єфросиніної зібрав 23,85 літра крові
- ПУМБ задає тренд на рівність на UFW: показ «Жити назустріч» спільно з Andreas Moskin
- Ребрендинг ПУМБ отримав дві міжнародні нагороди Red Dot
- Новий епізод подкасту «Жити назустріч» від ПУМБ — історія ветерана, який не здався і разом з дружиною створив успішний бізнес з нуля
- ПУМБ отримав дві нагороди Fin.marketing 2025
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок