Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Канікули в Парижі з картою Visa Gold від ПУМБ
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з компанією Visa проводить акцію «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold!» для власників преміальних карток Visa Gold.

Учасником акції може стати кожен, хто в період з 15 березня до 15 червня 2012 р. оплатить товари або послуги за допомогою своєї картки Visa Gold від ПУМБ  у торгово-сервісній мережі. Чим більше транзакцій ви зробите за період дії акції, тим більше ваші шанси на виграш цінних призів.

Після закінчення акції серед її учасників буде розіграно багато цінних призів: 20 мобільних телефонів Samsung Galaxy, 25 сертифікатів, серед яких сертифікати вартістю 800 грн. кожен від компаній-партнерів акції на придбання авіаквитків, ювелірних прикрас, побутової та комп'ютерної техніки. Головний приз акції - сертифікат на подорож до Парижа на двох на 4 дні.

Більш детальна інформація про умови проведення акції.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок