Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оголошує про рішення Наглядової ради банку
09 червня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На засіданні Наглядової ради ПАТ «ПУМБ» 3 лютого 2012 р. прийнято рішення здійснити одночасний перехід 10-ти філій банку та відділень в їх підпорядкуванні на код МФО ПАТ «ПУМБ» № 334851 з 21 квітня 2012 року. В результаті переходу всі філії будуть реорганізовані в безбалансові відділення ПАТ «ПУМБ» «Регіональний центр». Відділення, що знаходяться в підпорядкуванні філій, будуть як і раніше підкорятися філіям, реорганізованим в Відділення ПАТ «ПУМБ» «Регіональний центр».

12 листопада 2011 ПУМБ успішно завершив 1-й (пілотний) етап проекту «Перехід філій на єдиний код МФО Банку». В результаті на код МФО ПАТ «ПУМБ» № 334851 перейшла філія в м. Запоріжжя та підпорядковані їй відділення.

Всі зміни організаційної структури в рамках проекту відбудуться виключно в юридичній площині. Таким чином, умови праці співробітників філій та підпорядкованих їм відділень не зміняться, а клієнти ПУМБ зможуть користуватися єдиним кодом МФО для всіх операцій.

«Для того щоб відповідати міжнародним стандартам ведення бізнесу та надавати сервіс найвищої якості, ПУМБ продовжує працювати над операційною ефективністю та оптимізує процеси й ресурси банку. Проект з переходу філій на єдиний код МФО є одним із стратегічно важливих проектів для банку, адже спрямований на підвищення ефективності роботи з клієнтами, централізацію обліково-розрахункових функцій та оптимізацію процесу підготовки звітності для контролюючих органів», - коментує Костянтин Вайсман, Голова Правління ПУМБ.

Регіональна мережа ПУМБ налічує 10 філій, які розташовані в містах Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв, Луганськ, Маріуполь, Севастополь, також відділення «Регіональний центр» у м.Запоріжжя.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок