ПУМБ – фіналіст міжнародної премії Partnership for Sustainability Award 2025

ПУМБ вийшов у фінал щорічної міжнародної премії Partnership for Sustainability Award Глобального договору ООН в Україні з інтеграційною ветеранською платформою «Жити назустріч».
Щорічна міжнародна премія Глобального договору ООН в Україні Partnership for Sustainability Award – найпрестижніша відзнака у сферах корпоративної сталості та ESG. Премія відзначає найкращі сталі партнерські проєкти, реалізовані бізнесом, державним і громадським секторами.
Ветеранська платформа «Жити назустріч» від ПУМБ, яка пропонує освітні, культурні, спортивні і грантові проєкти, стала фіналісткою в категорії «Ветерани: сила і спільність». Платформа сприяє комплексній інтеграції ветеранів і ветеранок в трудові відносини, підприємництво, фінансові процеси й суспільство загалом. Ініціативи «Жити назустріч» вже об’єднали 197 тис. ветеранів і ветеранок, їх рідних і друзів.
Також банк отримав окрему відзнаку «Сильні разом» від спеціального гостя премії – команди «Культурних сил» – за всебічну комплексну підтримку захисників і ветеранів, від забезпечення обладнанням і спорядженням на фронті до освітніх і культурних проєктів.
У межах конкурсного відбору команда ГД ООН в Україні опрацювала 150 заявок з 22 країн світу. До фіналу відібрали 93 проєкти, що стало рекордом за всю історію премії. Усі подані ініціативи оцінювало незалежне міжнародне журі, до складу якого увійшли експерти з Гарвардського університету, Лондонської школи економіки, Всесвітнього економічного форуму, Базельського інституту управління та інших впливових міжнародних інституцій.
Премія Partnership for Sustainability Award 2025 об’єднала учасників з України, Австрії, Бразилії, Кіпру, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Латвії, Литви, Мальти, Норвегії, Польщі, Сінгапуру, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки.
- ПУМБ – фіналіст міжнародної премії Partnership for Sustainability Award 2025
- ПУМБ запустив новорічний календар із передбаченнями від ШІ у застосунку
- ПУМБ та Visa стали партнерами cтворення сучасного українського мюзиклу на MEGOGO
- ПУМБ отримав ГРАН-ПРІ XIV Конкурсу КСВ-кейсів 2025 «Бізнес, що змінює країну»
- ПУМБ та Ощадбанк об’єднались заради порятунку життів українців
- ПУМБ та Костянтин і Влада Ліберови презентували фотокнигу «Очі війни»
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок