День донора в ПУМБ: 30 донорів, 13 л крові, 90 врятованих життів
14 травня команда ПУМБ спільно з DonorUA провела День донора в Києві. 30 колег поділилися кров’ю з пораненими. Зібрали 13,5 л крові, які можуть врятувати 90 життів. Донацію супроводжували лікарі відділення переливання крові Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.
З командою банку традиційно здав кров Голова Правління ПУМБ. Сергій Черненко наголосив: «Нашій традиції донації крові вже 10 років. 10 років розвитку системного донорства в ПУМБ. Потреба в донорські крові через повномасштабне вторгнення збільшилась вдвічі. Тому ми не тільки самі регулярно здаємо кров, але й реалізуємо проєкт «Ми однієї крові», який залучає нових донорів та фінансує доставки крові на нуль. Життя кожного українця – безцінне».
Кожна донація – шанс на порятунок 3 життів поранених та тих, хто терміново потребує допомоги. Доєднуйтесь до порятунку тих, хто бореться за життя прямо зараз.
- ПУМБ серед перших банків, що запустили єЧек у мобільному застосунку
- Заступник голови правління ПУМБ Артур Загородников представив банк на ХІІ Legal Banking Forum
- Співдія культури та бізнесу: запуск нової освітньої програми для культурних інституцій разом з Міністерством культури, ЮНЕСКО, ПУМБ, МХП та KSE Graduate Business School
- Усі діючі відділення ПУМБ - на мапі безбар’єрності ЛУН
- Коли любов рятує життя: у Києві до Дня Святого Валентина закоханим пропонують разом здати кров в хабі «Теплокровні»
- ПУМБ інвестував понад 1,6 млн грн у підтримку інноваційних розробок талановитих студентів КАІ і КПІ
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок