ПУМБ підтримує національну збірну України на Invictus Games 2025

Україна готується до важливої події: національна збірна вирушила на Invictus Games 2025, які відбудуться у Ванкувері та Вістлері (Канада). З нагоди відправлення національної збірної до Канади відбувся урочистий захід на Центральному вокзалі Києва – офіційні проводи команди. ПУМБ – титульний партнер підготовки і участі української команди військовослужбовців та ветеранів війни у Invictus Games Vancouver Whistler 2025.
Цей захід став значущим етапом у підтримці українських ветеранів та розвитку адаптивного спорту в Україні. Окрім рідних та друзів учасників, на події були присутні представники державних органів, медіа та партнери, які прийшли підтримати команду перед її відправленням до Канади. На вокзалі панувала тепла, щира й надихаюча атмосфера.
Серед спікерів заходу були: міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова, міністр закордонних справ Андрій Сибіга, радниця Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, Посол Канади в Україні Наталка Цмоць, заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко, перший заступник міністра молоді та спорту України Юрій Музика, засновниця Стратком ЮА та Ігор Нескорених в Україні Аліна Фролова, старший представник НАТО в Україні Патрік Тернер, керівниця КСВ-напрямку ПУМБ Тетяна Колесник та голова правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.
Особливою частиною заходу стало представлення нової форми збірної України, розробленої креативною агенцією Brendari. Дизайн форми поєднує естетичну привабливість та глибокий символізм, що відображає дух і силу українського народу.
Invictus Games 2025 стартують вже незабаром. ПУМБ разом з іншими партнерами продовжують сприяти розвитку адаптивного спорту в Україні та підтримувати українську збірну на шляху до перемоги. Вболіваємо разом за наших героїв!
- «Краса зі шрамом»: п'ять історій жінок у фотопроєкті ПУМБ для журналу PLAYBOY
- ПУМБ збільшує кредитний ліміт до 300 000 грн для картки “ВСЕМОЖУ Online”
- Більше кешбеку з ПУМБ: щомісяця нові можливості та партнери
- ПУМБ завершив перший квартал 2025 року з прибутком 1,55 млрд грн і продовжує демонструвати стабільність та розвиток
- ПУМБ завершив 2024 рік з чистим прибутком у 3,94 млрд грн та продемонстрував зростання за всіма ключовими фінансовими показниками
- Кадрові зміни у складі Наглядової ради АТ «ПУМБ»
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок