ПУМБ забезпечив 300 школярів з родин загиблих захисників і захисниць та військовополонених рюкзаками зі шкільним приладдям
Перед початком нового навчального року ПУМБ профінансував, а БФ «БОН» (Благодійне Об'єднання Нації) закупив і відправив у 300 родин з дітьми по всій Україні рюкзаки зі шкільним приладдям. Це родини з дітьми загиблих захисників та захисниць, військовополонених та зниклих безвісти.
В кожний набір школяра входить: рюкзак, торбинка для спортивної форми, пенал, ручки, олівці, ластик, стругачка для олівців, лінійка, зошити, набір фломастерів, папка, книга, ланч-бокс, термопляшка, футболка. Мета цього благодійного закупу – рівні можливості на навчання для всіх українських дітей.
- 6 дронів-перехоплювачів передали ПУМБ і Фонд Сергія Притули захисникам третього полку
- ПУМБ забезпечує безперебійну роботу відділень у Дніпропетровській та Запорізькій областях під час відключень електроенергії
- Від прикрас до лікування й тренувань: що вдалося ініціативі «Ми однієї крові»
- Новий курс у чат-боті «Фінансовий рестарт»: відкриваємо світ інвестицій
- ПУМБ – фіналіст міжнародної премії Partnership for Sustainability Award 2025
- ПУМБ запустив новорічний календар із передбаченнями від ШІ у застосунку
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок