Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення триває
28 квітня, неділя
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Десятим переможцем програми з подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення став клієнт ПУМБ з Київської області. Тимофій з Ірпіня отримав від ПУМБ подвоєння грошової допомоги на власну дебетову картку. Банк сплатив усі податки під час отримання фінансової допомоги.

Умови програми: кожного місяця одному із клієнтів, отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Її максимальний розмір може сягати 200 тис. грн. 

Нагадуємо, що в програмі подвоєння виплат від ПУМБ приймають участь як існуючі, так і нові клієнти банка. Для того, щоб взяти участь у соціальній ініціативі необхідно лише відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Вибір клієнта, якому банк подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюватиметься за допомогою сервісу www.random.org.

Кожен клієнт, який отримав допомогу єВідновлення від держави, щомісяця автоматично бере участь у цьому виборі, але отримати подвійну підтримку зможе лише один раз.

Соціальна програма від ПУМБ триватиме рік – з 01.06.2023 по 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок