Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Агро клієнти ПУМБ зможуть отримати 25% компенсації вартості від придбаної техніки українського виробництва
01 травня, середа
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) та Міністерство економіки України уклали меморандум про співпрацю в рамках реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Це означає, що відтепер аграрії, клієнти ПУМБ, мають змогу отримати компенсацію від держави у розмірі 25% вартості придбаної техніки від українського виробника.

Взяти участь у програмі відшкодування можуть як юридичні, так і фізичні особи-підприємці, які придбали або планують придбати таку техніку за допомогою кредитних чи власних коштів через рахунки відкриті у банку.

Головна мета програми – підтримати виробників і постачальників української сільгосптехніки через стимулювання її придбання, а також українських аграріїв, надавши їм вигідні умови для її купівлі. Ознайомитись із повним переліком вітчизняної техніки, яка підлягає компенсації, можна за посиланням на сайті Міністерства економіки України.

Більше про умови програми у ПУМБ дізнавайтесь у свого клієнтського менеджера або за номером гарячої лінії банку: 0 800 501 275.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок