Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ створив безбар’єрний шоу-рум благодійного мерчу «Ми однієї крові» на «Куражі»
30 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

27-28 квітня в гастрохабі Garage відбувся відомий київський благодійний івент «Кураж». Соціальний проєкт банку ПУМБ «Ми однієї крові» вперше відкрив тут свій безбар’єрний шоу-рум – відтепер він буде представлений на всіх майбутніх «Куражах».

«Це шоу-рум “не просто речей”, для нас “Кураж” завжди більше, ніж майданчик для розваг та відпочинку. Він має власну позицію, яка збігається з нашою: ми віримо, що тільки разом можна зробити нашу країну більш безбар’єрною для всіх її громадян. І не просто віримо – ми разом робимо кроки назустріч інклюзивному майбутньому», – коментує команда проєкту «Ми однієї крові».

Шоу-рум облаштований таким чином, аби відповідати численним вимогам безбар’єрності: для людей на колісних кріслах – усунули підйоми, ширину проходів продумали комфортною для всіх, стенди та прилавки – зручної висоти. Щоб врахувати всі деталі, конструкцію попередньо перевірили експерти проєкту Доступно.UA.

Для людей з порушеннями зору створили контрастну навігацію, додали бирки й написи шрифтом Брайля з усіма деталями проєкту. У цьому команді допоміг унікальний київський музей «Третя після опівночі».

Люди з порушеннями слуху в шоу-румі можуть скористатися послугами перекладача української жестової мови. Кожен, кому потрібен такий переклад, може отримати планшет на весь час заходу та користуватися послугою в режимі онлайн. За переклад команда проєкту висловлює окрему вдячність ГО «Соціальна єдність». Застосунок ConnectPro для доступу до послуг перекладачів жестової мови онлайн впроваджує директор ПОГ «Центр соціального бізнесу» Віталій Потапчук.

Також у шоу-румі було обладнане місце для перепочинку. Тут можна відновлювати сили за книгами віршів Сергія Жадана та інших сучасних українських поетів.

Серед перших відвідувачів шоу-рум перевірили на зручність військовий та амбасадор БФ «Інклюзивна фундація «Світло в тобі» Віталій Верес та ветеран Владислав Єщенко, які втратили зір після поранення, голова та засновниця громадської організації для людей з порушеннями слуху World of Silence Іва Михайленко, ветеран та учасник найбільших в Україні змагань для військових Invictus Games Сергій Храпко.

«На власному прикладі ми показуємо, якою має бути сучасна сфера послуг. Як усунути основні бар’єри, щоб забезпечити фізичну та інформаційну доступність для маломобільних людей та людей з інвалідністю. Ми переконані, що Україна має розвивати інклюзію, бо кожна людина, незалежно від її фізичного чи ментального стану, має право на рівні можливості та повагу», – розповіла маркетинг-директорка ПУМБ Ксенія Сікорська.

Гості шоу-руму мали змогу оцінити мерч з різних колекцій проєкту «Ми однієї крові» та обрати для себе речі з цитатами поета й письменника Сергія Жадана, оформлені ілюстраторками FEDORIVNA та Уляною Нешевою.

Крім того, на стенді було представлено нову лінійку одягу «Жити назустріч», частиною якої є адаптивний одяг для поранених захисників. За кожну придбану річ із цієї колекції одну адаптивну проєкт відправляє через благодійний фонд «Коло» пораненим на війні військовим в евакопотяги та шпиталі. Усього за два дні «Куражу» відвідувачі придбали 140 речей – загалом на суму 214 320 грн. Тож завдяки цьому 68 речей з адаптивної колекції вирушать до військових.

Команда ПУМБ упевнена: розвиток інклюзивного середовища сприятиме єдності суспільства, де кожен відчуватиме себе важливим, почутим та помітним. Бар'єри зникають, коли ми знаємо про них та спільно рухаємося до змін.

Нинішній «Кураж» завершився. Втім, ми будемо на всіх наступних. Тож завітайте – побачимось. А якщо несила чекати – замовляйте мерч «Ми однієї крові» на інстаграм-сторінці www.instagram.com/lifesavingmerch та на сайті lifesavingmerch.com.ua.

*Оскільки для команди ПУМБ впровадження безбар'єрності в межах заходів, що проводяться під час «Куражу», є новим досвідом, можливе врахування не всіх існуючих вимог для певних груп людей у користуванні безбар'єрним простором.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок