Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ прибирає ліміти на карткові валютні перекази між родичами у застосунку ПУМБ Online
11 березня, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та сервісів. ПУМБ постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та сервісів. Щоб забезпечити ще більшу свободу фінансових операцій, банк прибрав ліміти на перекази у валюті між родичами – клієнтами банку. Відтепер жодних обмежень на добу та місяць - переказуйте родичам стільки коштів, скільки їм треба для їх комфорту та зручності.  Перекази можливі у USD, EUR, PLN та GBP.

Маєте близьких родичів, які користуються ПУМБ? Для підтвердження зв’язку перейдіть у додаток ПУМБ Online -> розділ «Більше» -> Додаткові послуги-> «Родинний зв’язок» та виконуйте інструкції у додатку.

Нагадуємо, що ПУМБ також збільшив ліміти на перекази в гривні:
• Перекази між власними картками/рахунками через ПУМБ Online - без обмежень та лімітів (добових та на один переказ).
• З картки на картку ПУМБ - жодних лімітів на один переказ, але не більше 89 999 грн за добу.
• З картки ПУМБ на картки інших банків - якщо у ПУМБ є дані отримувача, передбачені законодавством, немає жодних обмежень по сумі одного переказу, але не більше 89 999 грн за добу. Якщо дані отримувача не повні, ліміт на транзакцію залишається без змін – 29 999 грн на один переказ та не більше 89 999 грн за добу.

Ще одна перевага бути разом з ПУМБ - у застосунку ПУМБ Online будь-які перекази з картку на картку завжди без комісій та зайвих переплат.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок