Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ переміг у трьох номінаціях премії «Банки року – 2024» за версією Financial club Awards
23 лютого, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

21 лютого в рамках X Legal Banking Forum, що був проведений  Financial club та  видавництвом «Юридична практика», були нагороджені переможці рейтингу «Банки року – 2024», де ПУМБ було відзначено, як переможця відразу у декількох ключових номінаціях.

Номінанти визначались експертним журі, яке складалось із експертів фінансового та банківського сектору. У розрахунках використовувалися дані звітності банків, яку публікує Національний банк, за 2023 рік. Ключовими показниками стали динаміка депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб.

Банк ПУМБ цього року переміг одразу у трьох номінаціях у категорії «Великі приватні банки». Зокрема в номінаціях номінації «Кращий корпоративний банк» (абсолютний приріст кредитного портфеля юридичних осіб), «Кращий розрахунковий банк для бізнесу» (абсолютний приріст гривневих поточних рахунків бізнесу) та «Кращий ощадний банк для населення» (абсолютний приріст гривневих депозитів населення).

«Ці нагороди це безумовно відзнака кропіткої та наполегливої праці кожного працівника нашого банку. А жде всі ми працюємо у першу чергу нашу економку та  для того, щоб наблизити нашу перемогу і ці результати це найкраще підтвердження успіхів цієї роботи» - наголосив на врученні нагород Заступник Голови Правління ПУМБ, Артур Загородников.

Загалом у рамках X Legal Banking Forum представники державних органів, українських банків, народні депутати та судді, обговорили найгостріші питання та проблеми, які стоять перед вітчизняною економікою та зокрема перед банківським сектором. Зустріч пройшла у теплій та конструктивній атмосфері.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок