Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Проєкт «Ми однієї крові» зібрав 300 тисяч гривень на порятунок життів за перший місяць року
12 лютого, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, розпочав рік з приємними показниками. Завдяки небайдужим українцям, які знають і люблять наш мерч, проєкт продовжує збирати кошти на доставку компонентів крові в гарячі точки, придбання необхідних засобів такмеду та закупівлю кровоспинних засобів для наших воїнів. На кінець січня банк загалом перерахував 6,6 мільйонів грн громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» для порятунку життів десятків тисяч українців.

Січень, хоч і традиційно вважається місяцем відносного затишшя в усіх сферах, приємно здивував. Наші співвітчизники продовжили обирати стильний і патріотичний мерч. Перший місяць 2024-го дозволив благодійній ініціативі зібрати 300 тисяч гривень, котрі були перераховані до громадських організацій «ДонорUA», «Госпітальєри» та «Агенти крові».
Зібрана сума передана на закупівлю:

  • 50 турнікетів САТ
  • 70 оклюзійних наліпок
  • 425 назофарингіальних повітропроводів

А також на здійснення 2 доставок компонентів крові до гарячих точок,  які допомогли 3000 українців.

Приєднуйтесь і замовляйте суспільно корисний мерч на офіційному сайті проєкту https://lifesavingmerch.com.ua чи на сторінці в мережі Instagram, адже 50% від кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «Госпітальєри», «ДонорUA» та «Агенти крові» на порятунок життя наших співгромадян. У кожну замовлену вами річ вкладена і частинка турботи — доставка коштом логістичного партнера проєкту «Нова пошта» до будь-якого відділення чи поштомату в Україні. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок