Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ із «Таблеточками» і друзями зібрали майже 900 тисяч грн на лікування дітей, які борються з раком
26 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 6 по 25 грудня в крамниці «Дарунки на здоров’я» від «Таблеточок» і ПУМБ можна було купити дарунки, що наближають дітей з онко до перемоги над раком: захист кісток під час хімієтерапії,  безпечне переливання крові та інші. Співробітники, клієнти, партнери, друзі ПУМБ і «Таблеточок» разом назбирали 438 370 грн. А банк ПУМБ подвоїв внесок.

Загальна сума збору склала 876 740 грн. Всі кошти підуть на допомогу дітям, які борються з раком. Наразі під опікою фонду «Таблеточки» перебуває близько 500 дітей щомісяця. Більшість з них проходять лікування в Охматдиті (Київ) та ЗУСДМЦ (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львів). Обидві лікарні отримують комплексну допомогу від фонду. Дитячий рак виліковний, коли ми разом допомагаємо дітям одужати.

Дякуємо кожному, хто долучився до збору і поширював інформацію.
Життя кожної дитини – безцінне!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок