Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Проєкт «Ми однієї крові» зібрав 6 мільйонів гривень на порятунок десятків тисяч українців
12 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Проєкт «Ми однієї крові» за ініціативи ПУМБ вже котрий місяць продовжує свою місію підтримки бізнесу, просування донорства та допомоги пораненим військовим і цивільним у гарячих точках. Загалом за весь час існування соціальній ініціативі вдалося зібрати 6 мільйонів гривень, які перераховані до громадських організацій «ДонорUA», «Госпітальєри» та «Агенти крові». Це більш ніж 90 тисяч врятованих життів

Останній місяць осені хоч і приніс очікуване похолодання і додав тривог у наше життя, втім, і несподівано порадував високою зацікавленістю наших співвітчизників до патріотичного мерчу соціального проєкту «Ми однієї крові». За листопад завдяки небайдужим українцям, які замовляли стильні речі з влучними меседжами, було зібрано 400 тисяч гривень на доставку компонентів крові в гарячі точки та придбання кровоспинних засобів для українських захисників.

Зібрана за листопад сума передана на придбання манекена для інтубації Leardal intubation для навчання парамедиків, 235 кровоспинних джгутів-турнікетів «СІЧ» для забезпечення ними наших захисників, а також на три доставки крові в гарячі точки для поранених. Кожна така поїздка рятує понад тисячу людей.

За час існування проєкту «Ми однієї крові» всі акумульовані  кошти були спрямовані на: 

  • 62 доставки компонентів крові в гарячі точки, що допомогли врятувати понад 94 000 життів;
  • 2 низькотемпературних холодильники для зберігання плазми крові;
  • 4 монітори пацієнта для швидких парамедиків;
  • понад 3500 засобів тактичної медицини (кровоспинні бинти, тактичні ножиці, турнікети, оклюзійні наліпки, гемостатичні бинти тощо). 

Своєю метою «Ми однієї крові» також вважає поширення інформації про користь добровільного донорства. Здача крові – питання надважливе. Особливо під час війни. «Ми однієї крові» пишається тим, що 11,5 тисяч українців взяли участь у проєкті – замовили мерч, а 1649 долучилися як донори, дали шанс на одужання тисячам українцям.

Тож якщо ви ще не стали донором або прихильником мерчу, що підтримує стійкість українців у непрості часи, а також допомагає парамедикам та рятує життя нашим захисникам, неодмінно долучайтесь. Переглянути всі доступні товари ви можете у каталозі на сайті lifesavingmerch.com.ua. Приємним бонусом до замовлення стане доставка коштом логістичного партнера проєкту – «Нова пошта».

І пам'ятайте, що саме ваш донейт або здача крові може допомогти тим, хто цього найбільше потребує, та врятувати життя нашим співвітчизникам! «Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка рятує життя наших військових та поранених цивільних, підтримує вітчизняний бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства в Україні. Благодійний мерч створено в партнерстві банком ПУМБ, трьома громадськими організаціями, українськими виробниками та ілюстраторами. Половину вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA», «Госпітальєри» та «Агенти крові».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок