Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат єВідновлення
08 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Продовжуємо розповідати життєві історії переможців соціальної ініціативи ПУМБ з подвоєння виплат державної допомоги єВідновлення. Кожного місяця один із клієнтів ПУМБ, що отримує державні виплати на картку єВідновлення, додатково отримує від банку подвоєння коштів грошової допомоги на власну дебетову картку.

Цього разу переможницею стала Юлія з Хмельницької області. Домівку Юлії та її двох дітей, було зруйновано внаслідок масованої ракетної атаки рф на Хмельниччину 13 травня 2023 року.

«Ми прокинулись десь о 4 ранку від того, що дрижав весь будинок та падали меблі. Я схопила дітей і бігом кинулась у підвал. Коли атака закінчилась, ми вибрались з підвалу та поїхали у більш безпечне місце. Коли я повернулась додому, то побачила, що у будинку пошкоджено дах, стелю,  вибито двері та вікна, побито шифер. Тоді в голові була єдина думка – добре, що це лише стіни, добре, що ніхто не постраждав. В такі моменти взагалі не думаєш про матеріальне, головне, що ми всі цілі та здорові», - розповідає Юлія. 

Через деякий час, Юлія подала документи на відшкодування за програмою єВідновлення. Але за її словами, вона навіть не мріяла про подвоєння виплат, а головним критерієм при виборі банка для отримання виплат була можливість відкрити картку віддалено. «Ніколи в житті нічого не вигравала і задарма не отримувала, тож на перемогу я особливо не розраховувала. Для мене дуже важливою була можливість відкрити картку без відвідин відділення. У мене двоє дітей, вони ще маленькі і ходити кудись з ними та стояти в чергах дуже незручно. ПУМБ дозволяє зробити все онлайн і це зручно», - додає Юлія.

Гроші, отримані від держави за програмою єВідновлення, Юлія витратила на ремонт будинку. «Нажаль, грошей від держави на весь ремонт не вистачило, тож кошти, які подвоїв банк, стали дуже приємною несподіванкою. На ці гроші ми докупили матеріалів та заплатили робітникам. А коли ми дізнались про кешбек від ПУМБ на будівельні матеріали, то змогли ще й суттєво зекономити. Тож тепер, я і мої діти будемо зимувати у відремонтованому та теплому будинку», - ділиться Юлія своєю радістю.

Нагадуємо, що соціальна ініціатива ПУМБ з подвоєння виплат державної допомоги єВідновлення триватиме до 14.06.2024 включно, на всій підконтрольній території України, а також за межами країни. Максимальний розмір подвоєння – до 200 тис. грн. Вибір переможця здійснюється за допомогою сервісу www.random.org.

Для того, щоб взяти участь в ініціативі, необхідно відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави.

Детальніше ознайомитися з ініціативою можна за посиланням.

Разом ми сила! 💪💙🇺🇦

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок