Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

День донора ПУМБ до Дня ЗСУ: 47 донорів, 21 л крові, 141 шанс на життя
08 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

6 грудня відбувся День донора ПУМБ в новому й зручному OKipna office. В День Збройних Сил України команда подякувала незламним захисникам, волонтерам і цивільним – здала кров українцям, які постраждали від воєнних дій.

До головного офісу банку приїхала виїзна бригада Центру крові інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова. Супроводжували процес донації «Агенти крові».

47 донорів здали понад 21 л крові – 141 українець отримав шанс на життя. Нашій традиції донації крові вже 8 років. 8 років залучення співробітників ПУМБ до культури донорства.

В війну дуже потрібна кров. Масивна кровотеча – найпоширеніша та найчастіша причина загибелі в зонах бойових дій. Зупинити кров та зробити переливання крові – врятувати життя. В рамках проєкту «Ми однієї крові» www.lifesavingmerch.com.ua вже понад 1,6 тисяч українців стали донорами. Одна донація крові може врятувати життя трьох осіб.

#МИОДНІЄЇКРОВІ

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок