Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«БезуМОВНА підтримка» допомогла перейти на українську мову десяткам тисяч учасників проєкту
20 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Банк ПУМБ у червні цього року разом з відмовою від російських інтерфейсів сайту та додатка запровадив програму заохочення переходу на українську мову «БезуМОВНА підтримка». Початок був настільки успішним та зібрав такі схвальні відгуки, що команда вирішила продовжити програму на другий сезон – «БезуМОВНА підтримка 2.0», який завершився в листопаді.

Основним каналом програми був однойменний Telegram-бот. У ньому можна було не лише вдосконалити володіння рідною мовою, але й отримати призи за найкращі результати. За два сезони до чат-бота долучилися понад 47 тисяч українців: 25 138 учасників – у першому сезоні та 46 032 – у другому.

Здобуваючи бали за виконані завдання, згодом кожен охочий міг обміняти їх на заохочення на свій вибір: подарунок чи донат у «ДонорUA». Зрештою понад 6 тисяч учасників обрали підтримати донорство крові в Україні, тож ПУМБ перераховує громадській організації 150 тис. грн, на які будуть здійснені 3 доставки крові в гарячі точки, кожна з яких рятує понад 1500 людей.

Ще майже 500 учасників обміняли бали на знижку на благодійний мерч «Ми однієї крові», 50 % з продажу якого банк спрямовує громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові» та «Госпітальєри», що займаються закупівлею такмеду для захисників та обладнання для парамедиків, доставкою донорської крові в гарячі точки.

У другому сезоні Telegram-бот отримав кураторів тематичних тижнів, які допомагали заглибитися в українську культуру: музику, літературу, традиційну кухню. Серед них поет та волонтер Сергій Жадан, суддя «МайстерШеф» Ольга Мартиновська, фольклористика Ярина Сізик, музичний оглядач Максим Нагорняк.

«Дякую організаторам! Дізнаюся чимало нового. Навіть книгу Дарії Цвєк із рецептами дістала зі своєї бібліотеки і переглянула, адже в чат-боті було запитання, пов’язане з авторкою», – зазначила Наталія Чарівна, учасниця чат-бота «БезуМОВНА підтримка».

Велику кількість прихильників зібрав YouTube-подкаст «Безумовно, українською!» – це ще одна важлива частина проєкту. У ньому ведучий, блогер Антон Мурафа спілкується з відомими українцями про їхній неідеальний досвід переходу на українську. В одному з випусків співачка, ведуча Даша Астаф’єва розповіла, чому українська мова – це мов лакмусовий папірець, який показує, ким є людина. А комік Василь Байдак висловив переконання, що найкращий захист рідної мови – в повному переході на неї у спілкуванні. Співачка Надя Дорофєєва згадала, як у дитинстві в Криму її запрошували співати народні пісні майже на всі заходи, адже україномовне виконання тоді було екзотикою.

«Переходжу на українську уже давно, але ніяк не перейду. Після подкасту з Василем Байдаком вирішив радикально перерубати російську і перейти нарешті повністю», – стверджує Мішель, глядач YouTube-подкасту «Безумовно, українською!».

Загалом випуски шоу в YouTube зібрали 13 мільйонів переглядів. Після закінчення програми вони залишаються у вільному доступі, тож їх можна переглянути в будь-який час. Крім Астаф’євої, Байдака та Дорофєєвої, героями випусків стали комік Марк Куцевалов, блогер Руслан Кузнєцов, маркетинг-директорка ПУМБ Ксенія Сікорська, співак, ведучий та військовий Коля Сєрга та блогерка Даша Майорова. У кожному випуску можна знайти корисні підказки щодо джерел пізнання української мови й культури.

Команда ПУМБ щиро вдячна українцям за підтримку та цікавість до програми «БезуМОВНА підтримка»! Запрошуємо переглянути всі випуски YouTube-подкасту «Безумовно, українською!». Пізнаємо разом мову легко та цікаво.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок