Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оголошує старт акції для пенсіонерів «Пенсійну картку відкривай – телефон вигравай»
02 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Листопад та грудень цього року стануть особливими для ПУМБ. У банку стартує акція для клієнтів - пенсіонерів. Серед призів -  розіграш смартфонів, сертифікатів в супермаркети мережі АТБ номіналом 250 грн та поповнення мобільних телефонів на суму 100 грн. Щасливі переможці будуть визначені  за допомогою сервісу random.org.

Умови участі в акції:  з 2 листопада по 22 грудня 2023 року необхідно відкрити пенсійну соціальну картку всеКАРТА від ПУМБ та здійснити оплату на суму від 100 гривень в мережі Інтернет чи в будь-яких торгових мережах (магазини, аптеки та інші). Пенсійну картку всеКАРТА можна відкрити в будь-якому відділені банка. Це надзвичайно легко - для відкриття соціальної картки необхідно лише мати паспорт громадянина України (або документ, який його замінює) та довідку про присвоєння індивідуального податкового номеру (ІПН). Співробітник ПУМБ оформить усі необхідні документи та надасть заяву про відкриття соціального рахунку у Пенсійний фонд.

Детальні умови акції доступні за посиланням. Акція проводиться по всій території України, що підконтрольна українській владі та не є окупованою, а також за межами України.

Мета конкурсу - залучення пенсіонерів до сучасних банківських послуг та підвищення їх рівня фінансової грамотності. Не пропустіть цю чудову нагоду взяти участь в акції та виграти цінні призи!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок