Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція "Смілива гривня" від НБУ і ПУМБ набирає обертів
12 жовтня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Більше тисячі учасників - дитячі садочки, бібліотеки, школи, ліцеї, вузи - вже зареєструвалися до участі в акції.  Також колективні збори коштів відбуваються серед працівників різних організацій: лікарень, судів, працівників органів місцевого самоврядування.

В межах акції можна здавати монети, які перебувають в обігу, а саме розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.

Національний банк України подовжив терміни обміну монет старого зразка, які перестали бути платіжним засобом. Термін обміну цих монет триватиме до кінця дії воєнного стану в Україні та ще впродовж трьох місяців після його припинення або скасування.

ПУМБ як уповноважений банк НБУ здійснює обмін монет номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок і банкнот номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску, що перебувають в обігу, без стягнення плати за проведення такого обміну. Ці банкноти та монети перестали бути засобом платежу, але клієнти можуть приносити їх у відділення для обміну з подальшим переказом на потреби ЗСУ в рамках акції "Смілива гривня". Або покласти їх до спеціальної скриньки, якщо у вас немає часу чекати оформлення платежу касиром.

За перший місяць акції завдяки вашій  підтримці вдалося зібрати майже 200 тисяч гривень. Ми щиро дякуємо кожному, хто долучається до спільної справи та дарує свою сміливу гривню на підтримку наших військових, які героїчно боронять нашу країну. 

Якщо ви ще не встигли приєднатися до збору коштів та підтримати наших захисників, у вас є можливість це зробити до 30 листопада. Невелику кількість монет зручно розмістити в благодійних скриньках у відділеннях ПУМБ, інкасація яких проводиться в міру їх наповнення. Велику суму в монетах краще перерахувати без комісії через касу банку на спецрахунок НБУ.

Нагадаємо, що наразі в обігу перебуває 14,3 млрд монет на суму більше 6 млрд грн. Значна кількість розмінних монет часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях.

Важливий будь-який внесок у перемогу!

Посилання на сайт акції: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

#СміливаГривня

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок