Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни
20 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Головним лейтмотивом лімітованої колекції футболок стали фрази із віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ «Ми однієї крові», започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.

«Любов варта всього», «Кохай, рибо, кохай», «Бути соняшником в полях Донбасу – це знати, як жити й за що помирати», «Щастя не оминеш» - ці цитати відгукнуться кожному своїми сенсами. Білі, чорні, бежеві кольори із вкрапленням червоного, невидимою ниткою поєднують усіх нас бажанням жити й творити. Адже саме креатив підтримує віру українців у перемогу. Тому ми поєднали творчість письменника, рок музиканта, волонтера Сергія Жадана з роботами сильної та жіночної водночас тату-майстрині  -  Марії Федорівни.

Тож для кожного із нас це не просто одяг, а маніфест й можливість сказати: «В моїй крові вирує свобода, і я допомагаю тим, хто проливає за неї свою кров».

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створює патріотичний мерч, який щодня рятує життя. 50% вартості кожного товару направляється громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові» та «Госпітальєри» на закупівлю такмеду та обладнання для парамедиків, доставку крові в гарячі точки.

"Наша місія — вчасно забезпечити пацієнтів якісними компонентами крові. Після повномасштабного вторгнення потреби у крові в Україні зросли на 60%. Аби повністю забезпечувати людей кров'ю, її має регулярно здавати принаймні мільйон донорів — приблизно утричі більше, ніж зараз. Тому популяризація й системність надання крові має стати для кожного українця й зокрема для бізнесу важливою опцією. Більше донорів крові = більше врятованих життів", — коментують в ДонорUA.

З 24 лютого Україна щодня втрачає чимало крові. Наші захисники та захисниці проливають її на полі бою, страждають й мирні жителі. Знекровлюються бізнес та економіка, тому наша задача покращити культуру донорства в Україні і залучити якомога більше українців підтримати ініціативу не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців нашої країни.

Врятуймо разом більше життів!

Замовити мерч можна на офіційному сайті та в інстаграм проєкту “Ми однієї крові”.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок