Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт разом з ПУМБ та НБУ
04 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Протягом трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Монети прийматимуть банки-партнери акції – ПУМБ, ПриватБанк та Ощадбанк. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби ЗСУ. 

Благодійна акція "Смілива гривня" насамперед спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році. Минулого року до неї долучилися понад 2400 колективів, із них 81 % – це навчальні заклади. Тож і цьогорічний благодійний збір монет сприятиме розвитку серед молоді культури благодійності, яка є частиною фінансової культури, а також сприятиме мобілізації коштів для підтримки Збройних Сил України.

"Під час повномасштабної війни більшість українців відчувають потребу робити свій внесок у Перемогу, зокрема і зовсім юні. Благодійна акція «Смілива гривня» – це гарна можливість для дітей та молоді долучитися до благодійності та конвертувати монети в потужну підтримку української армії. Тому ми оголосили нову хвилю збору монет для потреб сил оборони. Звертаюся до молоді, педагогів та усіх громадян загалом: здавайте монети до банків-партнерів акції, і ми відправимо їх на фронт. Війна триває, і підтримка для Збройних Сил України зараз так само потрібна, як і в перші дні війни. Давайте разом посилювати наше військо кожною монеткою! Долучайтеся до мобілізації монет, допоможіть нищити ворога!" – закликав заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

"На війні кожна монета, навіть найнижчого номіналу, має значення, бо коли ми діємо разом – нас багато і нас не здолати. Тож чекаємо на всіх бажаючих здати монети на потреби українських захисників у відділеннях банку по всій країні. Карту працюючих відділень можна подивитися на нашому сайті. Невелику кількість монет зручно розмістити в благодійній скриньці, інкасація якої проводиться в міру її наповнення. Велику суму в монетах краще перерахувати без комісії через касу банку на спецрахунок НБУ. Важливий будь-який внесок у перемогу!", – наголосив директор департаменту інкасації та грошового обігу ПУМБ Андрій Бодян.

Наразі в обігу перебуває 14,3 млрд монет на суму більше 6 млрд грн. Значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. та 50 коп. (28,3% та 9,2% від загальної кількості монет в обігу відповідно) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Як долучитися до акції?

З 4 вересня до 30 листопада 2023 року кожен зможе зібрати монети і принести їх до відділень банків-партнерів – ПУМБ, ПриватБанк, Ощадбанк – не лише в Києві, але майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи.

Також доречною буде організація колективного благодійного збору коштів у навчальних закладах, серед громад певного району, житлового комплексу, на роботі або в інших спільнотах. Це дасть можливість робити добрі справи всім небайдужим – учням, студентам, педагогам, жителям громад тощо.

Детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок