Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгострокові рейтинги ПУМБ на найвищому рівні
17 серпня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» в черговий раз підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) на рівні uaААА та рейтинг надійності банківських вкладів ПУМБ на рівні — «5» (найвища надійність).

Кредитний рейтинг uaААА означає найвищу кредитоспроможність, порівняно з іншими українськими позичальниками чи борговими інструментами. Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5» означає, що банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство «Кредит-Рейтинг» використовувало фінансову звітність АТ «ПУМБ» за 2021-2022 рр. та І півріччя 2023 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

Інформація про рейтинги, визначені агентством «Кредит Рейтинг», знаходиться на інтернет-сайті агентства, а також в інформаційних системах smida.gov.ua, BLOOMBERG, S&P Capital IQ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок