Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Відновлено роботу регіонального центру ПУМБ в Одесі
25 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти!

Роботу регіонального центру ПУМБ, яку було тимчасово призупинено внаслідок російської ракетної атаки, відновлено. Чекаємо на вас за адресою: Військовий узвіз, 5/1.

Команда ПУМБ доклала максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення функціонування РЦ в Одесі -  спеціалісти працювали нон-стоп, аби швидко та ефективно поновити роботу відділення. Завдяки професіоналізму команди, клієнти ПУМБ можуть знову користуватись банківськими послугами у приміщенні РЦ. Наразі доступні наступні послуги: касове обслуговування, банківські послуги клієнтам фізичним особам, МСБ та корпоративному бізнесу, підключення до послуг Нафтогазу та інші. Також, відновлено роботу терміналу самообслуговування. Для власників преміальних карток знову доступна зона  “Персона”.

Графік роботи РЦ:

Відділення:
Пн-Пт: 08:30-17:30 (без перерви)
Cб-Нд: вихідний
Каса:
Пн-Пт: 08:30-17:00 (без перерви)
Cб-Нд: вихідний

ПУМБ – ровесник незалежної України. За 32 роки роботи банк жодного разу не втратив операційну безперервність та не скасував виплати депозитів чи будь-які інші виплати. Попри війну, платежі проходять, як завжди, у режимі 24/7. Працюємо та наближаємо Перемогу!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок