Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Ми однієї крові» набирає обертів: ще один фонд-партнер, 300 тисяч донатів, тисячі врятованих життів
09 травня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Квітень, що рясно поливав нас дощами і милував розквітлою природою, все ж не давав забути, що війна в Україні триває і досі, а отже є ще багато запитів, які доводиться закривати за допомогою благодійників. І як добре, що українці пам’ятають про це та не збавляють обертів ані на мить.

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» радий повідомити про початок співпраці зі ще однією відомою громадською організацією – українським добровольчим медичним батальйоном «Госпітальєри». Батальйон, створений на початку 2014 року Яною Зінкевич, зосереджений на допомозі пораненим на полі бою, евакуації їх до шпиталів, допомозі в реабілітації поранених, доставці загиблих до місця поховання. Госпітальєри, як ніхто інший, розуміють ситуацію на фронті, адже працюють безпосередньо в місцях, де тривають запеклі бої. Зараз головною метою батальйону є закупівля обладнання для «швидких», які працюватимуть на порятунок життів у гарячих точках.

Колаборація має на меті рятувати ще більше життів та ще ефективіше співдіяти з парамедиками, які перебувають у гарячих точках.

За допомогою наших небайдужих земляків, які замовляли патріотичний мотивуючий мерч, соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи  ПУМБ, за весь період існування перерахував 3 700 000 грн до партнерських громадських організацій для доставки крові в гарячі точки, закупівлі кровоспинних засобів для українських захисників та обладнання для «швидких», на яких парамедики рятують життя.

Зібрані за квітень 300 000 грн перераховані громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові», та «Госпітальєри». Кошти спрямовано на закупівлю:

  • 4 моніторів для пацієнта;
  • 110 оклюзійних наліпок;
  • 110 компресійних бандажів;
  • та 3 доставки крові в гарячі точки.

Також триває ще одна суспільно важлива місія соціальної ініціативи «Ми однієї крові» – популяризація донорства крові в Україні. Станом на кінець квітня проєкт уже об’єднав навколо себе 1116 донорів та постійно нагадує про необхідність у регулярній донації крові, адже одна здача здатна врятувати цілих три життя тих, хто боронить нашу землю чи з певних причин змушений перебувати в вогневій точці.

Тож долучайтесь до соціальної ініціативи «Ми однієї крові», адже 50 відсотків вартості кожної одиниці мерчу спрямовуються на порятунок життів наших співвітчизників. Колекція айтемів проєкту весь час поповнюється. Так, у квітні була презентована лімітована лінійка футболок, створена у співпраці з БФ Сергія Притули.

Замовити патріотичний мерч, що рятує життя та підіймає бойовий дух українців, можна на сайті lifesavingmerch.com.ua. Приємний бонус – доставка коштом  логістичного партнера проєкту «Нова пошта» до будь-якого відділення чи поштомату в Україні.

І пам'ятайте, що саме ваше замовлення може врятувати чиєсь життя!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок