Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Більше 600 підприємців відкрили рахунок у ПУМБ дистанційно!
05 квітня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Більше 600 українських підприємців вже скористались перевагами дистанційного відкриття рахунку для ФОП у Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ).

Сьогодні клієнти банку можуть зручно вирішувати свої фінансові питання онлайн, не витрачаючи свій час на відвідування відділень. 

Процес дистанційного відкриття рахунку став доступним фізичним особам-підприємцям ще в жовтні минулого року завдяки взаємодії з сервісом відкритих даних Опендатабот, який дозволяє перевіряти онлайн необхідні реєстраційні дані клієнта, та застосунку Дія, за допомогою якого здійснюється його ідентифікація.

Усе, що клієнт має зробити – це просто завантажити на смартфон мобільний застосунок «ПУМБ Digital Business» (Android або іOS) або пройти реєстрацію на сайті DIGITAL ПУМБ.

Процес повністю автоматизований - займає не більше 5 хвилин. Відразу після відкриття рахунку підприємці отримують доступ до свого бізнесового рахунку і надсучасного інтернет-банкінгу «ПУМБ Digital Business» - справжнього фінансового помічника, з яким легко вести свою поточну бізнес-діяльність, використовувати корисні інтегровані сервіси та навіть оформлювати онлайн-кредит у розмірі до 500 тис грн. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок