Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повертає депозит «Сталевий»
09 березня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 8 березня ПУМБ відновлює депозит у національній валюті «Сталевий» з максимальною дохідністю до 16% річних. Відкриття депозиту буде доступним для клієнтів протягом місяця - з 8.03.2023 по 18.04.2023. 

ПУМБ довіряють українці та держава - банк продовжує виконувати усі взяті на себе зобов'язання.  В тому числі і як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Так, за 12 місяців 2022 року ПУМБ виплатив понад 715 млн українцям–вкладникам банків-банкротів. Надійність банківських вкладів ПУМБ у лютому 2023 року було в черговий раз підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на рівні «5» (найвища надійність). З результатами 2022 року, 83% клієнтів-фізосіб банку продовжили свої депозити.

Умови депозиту «Сталевий»:

  • Валюта – грн
  • Поповнення – так (мінімальна сума поповнення у касі банку – 100 грн, у додатку ПУМБ Online  - без обмежень)
  • Часткове зняття і дострокове розторгнення – не передбачене
  • Строки розміщення: 1, 3, 6, 12 міс.
  • Мінімальна сума розміщення – від 500 грн
  • Автопролонгація – не передбачена
  • Виплата відсотків – щомісячно
  • Капіталізація відсотків – не передбачено
  • Програма лояльності ПУМБ – не застосовується

Дохідність депозиту залежить від терміну розміщення:

Депозит можна відкрити як у будь-якому відділенні банка, так і за допомогою додатку ПУМБ Online.

ПУМБ входить до переліку НБУ системно важливих банків країни та є банком, уповноваженим на зберігання запасів готівки НБУ. Системно важливий банк - це банк, діяльність якого впливає на стабільність усієї банківської системи. ПУМБ є фінансовим партнером багатьох благодійних фондів, які сьогодні забезпечують українських воїнів та волонтерів. ПУМБ приймає перекази без комісії на рахунки благодійних фондів для підтримки ЗСУ, ТрО та волонтерів у всіх дистанційних каналах та працюючих відділеннях.  Також, банк запустив власний благодійний проект «Ми однієї крові». Мета проєкту – фінансування ініціатив з донорства крові, закупівля кровоспинних засобів для ЗСУ, допомога знекровленій економіці країни та підтримка патріотичного українського арту. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок