Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нова послуга у відділеннях ПУМБ - перекази MoneyGram у гривні по Україні
27 лютого 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У відділеннях Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) доступна нова послуга - переказ коштів по Україні у гривні через MoneyGram. Сервіс працює на території усієї країни окрім тимчасово окупованих територій.

Відправку/виплату переказу MoneyGram можна здійснити у будь-якому відділенні ПУМБ. Також, виплату переказу можна здійснити через гарячу лінію банка (оператор допоможе зарахувати на рахунок клієнта переказ MoneyGram до $2000 в еквіваленті) або у мобільному додатку ПУМБ Online (розділ «Платежі» -> «Міжнародні перекази»-> «MoneyGram»).

Нагадуємо, що клієнти ПУМБ можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій організацій (ООН, Червоний Хрест) у мобільному додатку ПУМБ Online (міжнародні системи переказів Western Union та MoneyGram), за допомогою оператора гарячої лінії  (переказ MoneyGram) або у найближчому відділенні ПУМБ (Western Union та MoneyGram)

Зручно, швидко та надійно пересилайте гроші по Україні своїм рідним та друзям.

Більше інформації про міжнародні перекази – у розділі "Грошові перекази"

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок