Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Процесинговий центр ПУМБ відзначено найкращим на ринку за версією PSM Awards 2022
03 лютого 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) визнано лідером ринку процесингових послуг.

Про це стало відомо під час онлайн-трансляції щорічної премії експертного видання про FinTech, e-commerce, стартапи та платіжні системи в Україні та світі PaySpace Magazine Awards 2022, у рамках якої було оголошено і переможців.

Процесинговий центр ПУМБ обслуговує не тільки власний картковий бізнес ПУМБ, а ще й надає послуги 21 банку-партнеру. Банк має два центри персоналізації карток, потужну процессингову систему від американської компанії Euronet, що гарантує швидкість та безпечність карткових сервісів. ПУМБ надає своїм партнерам комплексний сервіс процесингу, персоналізації карток та віддаленого керування за домопогою API та розрахунків з платіжними системами Visa Int., Mastercard та ПРОСТІР. Банк має відповідну акредитацію Процессингового центру, що підтверджується щорічно з боку платіжних систем. Протягом минулого року ПУМБ не тільки забезпечив безперебійну роботу процесингового центру, диверсифікував ризики та нівелював можливість зупинки, а й суттєво покращив умови користування для клієнтів.

Під час церемонії також стало відомо, що банк зайняв почесне друге місце у номінації «Найкращий банк-еквайєр» за широку лінійку сучасних термінальних пристроїв, у т. ч. з можливістю фіскалізації («3 в 1» РOS-термінал з касою та програмним РРО) та якісний сервіс, і увійшов до трійки лідерів у номінації «Найкраща кредитна підтримка бізнесу» за фінансування бізнесу у період війни та впровадження важливих рішень, спрямованих на його підтримку у кризовий період.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок