Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ вітає переможців акції «Депозит відкривай – браслет з Азовсталі вигравай!»
24 січня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ долучився до ініціативи збору коштів на морські дрони та закупив 50 браслетів «Азовсталь. Символ незламності». Це останній наклад, що був виготовлений зі сталевих літер «ВІРЮ В ЗСУ», які протягом місяця стояли біля підніжжя найбільшого прапора України.  Аби відзначити незламність клієнтів банка, ПУМБ розіграв ці браслети серед усіх вкладників, які у період акції (з 28.11.2022 по 30.12.2022) відкрили депозит «Сталевий» у банку  на суму від 10 тис. грн.

Розіграш подарунків відбувся за допомогою сервісу random.org 13 січня 2023 року. 50 щасливих клієнтів ПУМБ вже отримали свої браслети, зроблені з металу довоєнної Азовсталі.  Це унікальні 5 грамів металу, які символізують силу та незламність кожного українця.

Повний перелік переможців:

Детальні правила акції читайте за посиланням.

Попри війну, ПУМБ продовжує виконувати усі взяті на себе зобов'язання.  В тому числі і як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Так, за 12 місяців 2022 року ПУМБ виплатив понад 715 млн українцям–вкладникам банків-банкротів. Як результат -  83% клієнтів-фізосіб банку протягом 12 місяців 2022 року продовжили свої депозити. 

Також, нагадуємо, що у ПУМБ ставки за депозитами у гривні наразі вищі за середньоринкові. Так, ставки за гривневими депозитами в ПУМБ складають: до 15% річних для «Дохідного», до 13,5% річних для «Накопичувального» та до 8% річних для «Вільного» депозитів. Депозити можна відкрити як у відділенні, так і у додатку ПУМБ Online.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок