Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ зберігає без комісійне зняття готівки з карток усіх банків України
29 листопада 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розуміє потреби у готівці під час війни, тож зберігає для українців – власників карток інших банків без комісійне зняття готівки у банкоматах ПУМБ. 

Ліміт на зняття готівки з карток інших банків у банкоматах ПУМБ становить до 20 000 грн за добу. 

«ПУМБ ніколи не ділив клієнтів на «своїх» та «чужих» - ми завжди надавали українцям можливість без комісії знімати кошти в усіх банкоматах банку. Через постійні обстріли, ураження інфраструктури, віялові відключення електроенергії тощо, потреба у готівці значно виросла, порівняно, із довоєнним періодом, тож ми зберегли без комісійне зняття готівки для усіх українців», - коментує Артур Загородников, Заступник Голови Правління ПУМБ.

Також, нагадуємо, що банк облаштував чергові відділення – пункти незламності, в яких, незалежно від наявності електроенергії,  українці можуть отримати весь перелік банківських та фінансових послуг, а також доєднатися до WiFi та зігрітися. Подивитися перелік адрес чергових відділень можна за лінком – ця інформація постійно оновлюється. Найближчим часом банк значно збільшить кількість відділень, обладнаних для автономної роботи під час відключень електроенергії.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок