Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ дарує вкладникам 50 браслетів з Азовсталі
28 листопада 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

5 грамів металу -  браслет зроблений з довоєнної Азовсталі. Браслет, який символізує силу, незламність, все, що вшито в ДНК кожного українця. Браслет - 100% прибутку від продажу якого піде на флот морських дронів, які захистять Україну від російських кораблів і їхніх крилатих ракет.

ПУМБ долучився до ініціативи збору коштів на морські дрони та закупив 50 браслетів «Азовсталь. Символ незламності». Це останній наклад, що був виготовлений зі сталевих літер «ВІРЮ В ЗСУ», які протягом місяця стояли біля підніжжя найбільшого прапора України. Аби відзначити незламність клієнтів банка, ПУМБ розіграє браслети серед вкладників депозиту «Сталевий», які у період акції (з 28.11.2022 по 30.12.2022) відкрили цей депозит  на суму від 10 тис. грн.

Депозит «Сталевий» - класичний строковий вклад, із дохідністю до 16% річних у гривні. Клієнтам доступні різні строки розміщення під будь-які потреби – від 1 до 12 місяців з щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення без обмежень. Депозит «Сталевий» можна відкрити як у мобільному застосунку ПУМБ Online, так і  у будь-якому відділенні банку.

Розіграш браслетів, які вже стали символом незламності українського народу, буде проведено до 13 січня 2023 року за допомогою сервісу random.org.

З перших днів війни команда ПУМБ мобілізувала усі зусилля аби забезпечити безперервну роботу банку та зберегти стабільність банківської системи. ПУМБ вже понад 30 років є фінансовою підтримкою українців і жодного разу не затримав виплат по депозитам та іншим виплатам. Банку довіряють українці. Так,  82% клієнтів-физосіб банку протягом 10 місяців 2022 року продовжили свої депозити. Також, ПУМБ сплатив понад 1 млрд податків до держбюджету.

Банк не лише стабільно працює сам, але й допомагає військовим і цивільним. Так, ПУМБ інвестував у підтримку різних підрозділів ЗСУ понад 77 млн грн та є фінансовим партнером багатьох благодійних фондів, які сьогодні забезпечують українських воїнів та волонтерів. Крім цього, банк запустив власний соціальний проект «Ми однієї крові» для фінансування ініціатив з донорства крові, закупівлі кровоспинних засобів для ЗСУ, допомоги знекровленій економіці країни та підтримки патріотичного українського арту. В рамках проєкту вже закуплено понад 900 кровоспинних засобів та здійснено 20 доставок крові (кожна рятує тисячу життів).

Детальні умови депозиту доступні за посиланням.

Акція діє з 28 листопада по 30 грудня 2022 року включно на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій у межах, визначених чинним законодавством України. Умови акції доступні за лінком.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок