Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Депозит «Сталевий» - прибутковість до 16%
07 листопада 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Майже десять місяців українці доводять усьому світу, що мають сталевий характер. Кожен на своєму місці робить усе можливе задля наближення Перемоги. Збройні сили та ТРО на військовому фронті. Волонтери — у тилу. Бізнес - на економічному фронті.

ПУМБ вже понад 30 років є фінансовою підтримкою українців і жодного разу не затримав виплат по депозитам та іншим виплатам. Попри війну, банк продовжує підтримувати українців і запускає новий депозитний продукт – депозит «Сталевий».

Основні характеристики депозиту «Сталевий»:

  • Валюта - гривня
  • Ставка: від 12% до 16 %, залежно від строку розміщення депозиту
  • Строк депозиту: 1, 3, 6 або 12 місяців
  • Виплата відсотків: щомісяця
  • Поповнення – без обмежень, протягом усього строку дії депозиту
  • Мінімальна сума: 500 грн
  • Без автопролонгації і капіталізації
  • Дострокове повернення - не передбачено
  • Програма лояльності ПУМБ - не застосовується

Депозит «Сталевий» можна відкрити як онлайн у додатку ПУМБ Online, так і у відділеннях банку у період з 7 листопада по 30 грудня 2022 року (включно).

ПУМБ довіряють 97 тис. корпоративних клієнтів та майже 1,8 млн  клієнтів - фізосіб. 82% клієнтів-физосіб банку протягом 10 місяців 2022 року продовжили свої депозити. Як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 10 місяців 2022 року ПУМБ виплатив вкладникам банків-банкрутів понад 691 млн грн. Надійність банківських вкладів ПУМБ у серпні 2022 року було в черговий раз підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на рівні «5» (найвища надійність).

ПУМБ — один з 5 банків, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ. Банк входить до переліку НБУ системно важливих банків країни.

Разом ми сила, разом ми сталевий кулак, який дає відсіч ворогу.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок