Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Збільшення ставок за депозитами для фізичних осіб у ПУМБ
31 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) реагує на вимоги ринку та клієнтів та з 31.10.2022 підвищує ставки за депозитами у гривні для фізичних осіб. Дохідність вкладів збільшиться на 0.5 – 2.5%, залежно від суми вкладу та строку депозитної програми.

Попри війну, ПУМБ продовжує вчасно виплачувати депозити та інші виплати згідно з умовами договорів. Навіть більше, як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за 10 місяців 2022 року банк виплатив вкладникам банків-банкрутів понад 691 млн. Надійність банківських вкладів у серпні 2022 року було підтверджено незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на рівні «5» (найвища надійність). Також, банк входить до переліку НБУ системно важливих банків країни. ПУМБ — один з 5 банків, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ.

Банку довіряє понад 1,8 млн клієнтів — фізичних осіб та майже 97 тис. корпоративних клієнтів. 81% клієнтів-физосіб банку протягом 10 місяців 2022 року продовжили свої депозити.

Нові ставки* для депозитів в національній валюті:

Відкрити депозит у ПУМБ можна як офлайн (у відділенні), так і онлайн (у мобільному додатку ПУМБ Online). Послуга відкриття депозиту у мобільному додатку доступна як вже існуючим, так і новим клієнтам ПУМБ. Новим клієнтам банку достатньо пройти процедуру ідентифікації за допомогою цифрових документів. 

____________________________________________________________

*Депозитні ставки вказані з урахуванням програми лояльності ПУМБ (+1%), що діє за наступними депозитними програмами банку в гривні: «Дохідний», «Накопичувальний», «Вільний». Програма лояльності діє за умови пролонгації діючого вкладу, відкриття другого депозиту за наявності діючого у ПУМБ, повторного розміщення депозиту та відкриття депозиту за допомогою додатку ПУМБ Online.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок