Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кешбек за комуналку від ПУМБ
04 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сплачуйте рахунки за комунальні послуги без комісії у додатку ПУМБ Online, підтримуйте економіку країни та заробляйте на кешбеці від ПУМБ.

З жовтня ПУМБ повертає для клієнтів-власників карток банку довгоочікуваний кешбек* за комунальні платежі (кешбек нараховуватиметься як за оплати власними коштами, так і за кредитними).

Кешбек доступний клієнтам банку – для підключення кешбеку у додатку ПУМБ Online достатньо обрати вкладку «Більше», далі «Кешбек» та вибрати категорії, якими плануєте скористатися у поточному місяці. Аби сплатити за комунальні послуги необхідно відкрити додаток ПУМБ Online, перейти у сервіс «Платежі», додати адресу та зручно сплатити усі послуги в один клік, без комісії та зайвих переплат.

Ще не маєте картки ПУМБ? Саме час її відкрити дистанційно у мобільному додатку ПУМБ Online. Поповнюйте картку без комісії, здійснюйте оплати онлайн та накопичуйте кешбек. Для нових клієнтів банку діють особливо привабливі пропозиції. Також нагадуємо, що окрім кешбеку від банку, клієнтам ПУМБ доступні пропозиції від партнерів.

Більше про кешбек від ПУМБ читайте за посиланням

*Умови кешбеку є персональними та можуть відрізнятися у клієнтів банку.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок