Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Новий сучасний спосіб прийму безготівкових оплат від ПУМБ для малого бізнесу
14 квітня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запровадив новий вид прийому безготівкових розрахунків у торговельних точках за допомогою інноваційного сервісу SMART ОП!ЛАТА.

Відтепер отримати оплату за товар чи послугу підприємці можуть просто у декілька кліків, згенерувавши QR-код у своєму смартфоні, а покупець сплатити по ньому за допомогою систем мобільних платежів Apple або Google Pay.

Прозорі розрахунки і cashless наповнюють державний бюджет, пожвавлюють українську економіку. І за умов воєнного стану держава матиме кошти на вирішення нагальних питань.

До того ж, накопичення готівки у значних об’ємах під час війни є небезпечним, у той час як безготівкові розрахунки гарантують надійність коштів на банківських рахунках та цілодобовий доступ до них. А тому надати можливість своїм покупцям розрахуватися за придбані товари безготівково – це ще один спосіб для бізнесу висловити подяку та турботу кожному українському споживачу.

SMART ОП!ЛАТА стане особливо у нагоді для підприємців та юридичних осіб, чия діяльність пов’язана з роздрібною, оптовою торгівлею, а також наданням сервісних послуг. Незалежно від географії бізнесу розумний сервіс дозволить швидко приймати безготівкові розрахунки навіть у тих регіонах України, що зазнали впливу ворожої агресії.

Для підключення прийому платежів за допомогою QR-коду підприємцям потрібно заповнити коротку заяву. У разі ж виникнення бідь-яких запитань стосовно роботи сервісу можна звернутись до чату або на гарячу лінію підтримки сервісу за номером: 0 800 501 275

Для тих підприємців, хто віддає перевагу традиційним каналам безготівкових розрахунків, ПУМБ пропонує обирати POS-термінали. Наразі замовити та підключити їх можна одразу у сімнадцяти областях України.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок