Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ сплатить 21 мільйон податків наперед у квітні
30 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ продовжує ініціативу завчасної сплати податків до держбюджету для підтримки економіки України. Банк перерахує 21 мільйон грн податків наперед.

Другий місяць поспіль банк завчасно сплачує податки. У перших числах квітня банк перерахує 21 мільйон грн податків наперед, всі інші податки традиційно будуть сплачені вчасно. У березні банк заздалегідь сплатив понад 278 мільйонів грн податків.

Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ: «Сплата податків наперед – це підтримка банком економіки та української армії. За умов воєнного стану держава матиме кошти на вирішення нагальних питань. Під час війни пріоритетами ПУМБ лишаються забезпечення безперервності бізнесу та стабільності фінансової системи, збереження команди та підтримка клієнтів. Банк взяв на себе також додаткову відповідальність щодо фінансової підтримки ЗСУ та Сил тероборони. Разом переможемо!».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок