Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Підтримаємо разом 128-му окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду ЗСУ
16 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Поки воїни боронять нашу незалежність, ПУМБ та його клієнти забезпечують надійний тил. Допомогти 128-й бригаді ЗСУ можна без комісії у всіх каналах банку. Збір коштів та необхідні закупівлі для бійців проводить БФ «Щастя в долонях. Закарпаття».

Відсьогодні в усіх каналах ПУМБ кожен охочий або компанія може зробити внесок без комісії на користь БФ «Щастя в долонях. Закарпаття». Фонд опікується воїнами 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ЗСУ.

Переказати будь-яку суму можна у мобільному додатку «ПУМБ Online», web-версії онлайн-банкінгу, на платіжній платформі PayHub та касах працюючих відділень.

Найлегше і найшвидше це можна зробити у мобільному додатку ПУМБ в розділі «Послуги».

Знайти отримувача переказу у всіх каналах банку можна за наступними пошуковими словами чи цифрами: 44570228, UA813052990000026009033613305, щастя, в, долонях, Закарпаття, ЗСУ, 128, окрема, штурмова, бригада, ОГШБ, happiness, in, the, palms.

Для неклієнтів банку зручно зробити переказ за посиланням https://payhub.com.ua/#/payment/87504

Україна переможе!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок