Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запускає продаж військових ОВДП для корпоративних клієнтів
06 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), як банк-первинний дилер, запускає новий сервіс для корпоративних клієнтів – продаж військових ОВДП. Військові ОВДП – цінні папери, випуск яких було ініційовано Міністерством фінансів України для підтримки бюджету України шляхом інвестування.

Основні умови військових ОВДП:

  • номінальна вартість однієї облігації - 1000 гривень;
  • строк обігу - 1 рік;
  • ставка дохідності – 11% річних;
  • комісія за продаж – 0%.

Купівля військових ОВДП у ПУМБ відбувається в Інтернет-банкінгу Digital Business. Для купівлі необхідно на головній сторінці додатку обрати віджет із пропозицією купівлі військових ОВДП, обрати бажану кількість цінних паперів для купівлі, заповнити анкету та підписати заяву особистим УЕП/КЕП. Після підписання заяви, підрозділ депозитарної діяльності ПУМБ відкриє рахунок для обліку цінних паперів та прийме участь в аукціоні НБУ.

Облігації продаються із дисконтом 11%. Арифметика дисконту: наприклад,  клієнт планує придбати 10 облігацій номінальної вартістю 1000 грн/шт. Номінальна вартість купівлі становить 10 000 грн. З урахуванням дисконту 11%, клієнт сплачує лише 9 018 грн. За рік держава викупає військові ОВГП за вартість номіналу (10 000 грн) і клієнт отримує дохід у 982 грн.

Купівля військових ОВПД – це не лише надійність, гарантована державою, але й фінансування потреб армії та підтримка захисників, які боронять нашу країну.

Все буде Україна!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок