Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

57 мільйонів грн – підтримка ПУМБ для ЗСУ та Сил тероборони
04 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Триває героїчне протистояння українського народу російському вторгненню. ПУМБ перерахував 57 мільйонів грн на підтримку українських воїнів: 30 мільйонів гривень на Збройні Сили України та 27 мільйонів гривень на Сили територіальної оборони.

Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко: «ПУМБ разом з Україною 30 років. Всі кризові періоди проходить спільно з українцями. Наразі командою ми забезпечуємо стабільність української фінансової системи. Також підтримуємо наших захисників. Українські воїни стоять на захисті наших клієнтів і співробітників, наших родин, незалежності України. Ми вдячні їм, що відстоюють свободу кожного куточку рідної землі. Слава Україні!»

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок