Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

До уваги клієнтів: відновлено кешбек, продовжено пільговий період, збільшено ліміт на зняття готівки з дебетових карток
01 березня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Співробітники ПУМБ роблять усе можливе аби забезпечити безперервну роботу банку та підтримати клієнтів. Зараз робота систем банку стабілізована. IT підрозділ утримує працездатність дистанційних каналів та додатку ПУМБ Online - тож, радимо вирішувати всі свої фінансові питання онлайн.

Гроші та дані клієнтів ПУМБ в безпеці. Безготівкові розрахунки та перекази здійснюються без обмежень.

Крок за кроком ПУМБ приймає рішення щодо стабільного функціонування продуктів та сервісів банку, що був обмежений внаслідок введення військового стану в Україні. Так, 1.03.2022 спеціалісти банку впровадили наступні сервіси:
• відновлено вивід кешбеку на картку. Також, відтепер є можливість перераховувати будь-яку суму на підтримку ЗСУ. Перевірити доступний кешбек клієнти можуть у мобільному додатку ПУМБ Online.
• збільшено ліміт до 6 тис. грн на зняття коштів з дебетових карток на касах торгових підприємств, які надають таку послугу (Сільпо, Фора мережа заправок ОККО та ін.). Нагадуємо, що на цей момент клієнти банку можуть зняти готівку в банкоматах та касах відділень (актуальна інформація щодо відділень та терміналів доступна на сайті банку
• продовжено пільговий період. При неможливості внесення достатньої суми для подальшого користування пільговим періодом, умови будуть вважатися виконаними, грейс період буде діяти незалежно від суми погашення.

Підтримуємо один одного та зберігаємо спокій.
Все буде Україна!
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок