Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ допомогає розвитку талановитої ІТ-молоді України
16 лютого 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

15 лютого, на території інноваційного парку UNIT.City, відбувся 5-годинний айдіатон в рамках програми для розвитку  стартапів з AI/ML рішеннями Challenger AI. Партнерами Сhallenger AI | Ideathon 2  стали Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) та ІТ-компанія SoftServe.

Андрій Бегунов, директор департаменту ІТ банка ПУМБ: «ПУМБ трансформується, ми активно впроваджуємо Agile в банку, розвиваємо креативність та інноваційність. Тож, радо підтримали івент, мета якого – розвиток ІТ-культури молоді України».

Під час івенту 40 учасників у складі 8 команд на реальних задачах від ПУМБ та SoftServe  працювали над нвпровадженням AI/ML рішень для покращення обслуговування клієнтів та підвищенням ефективності банку та компаній у рітейл-сфері.

Рішення учасників з боку ПУМБ оцінювали експерти Сергій Караулов, директор  департаменту управління цінністю клієнтів та Дмитро Бровчук, директор департаменту даних та аналітики. Кейс від банку презентував Віталій Шаблієнко, начальник управління з мікробізнесу.

Дмитро Бровчук впевнений, що  ідеї молоді можна реалізувати та отримати цінність для бізнесу: «ПУМБ вже декілька років активно використовує AI/ML рішення у різних напрямках банківської сфери та бачить, що майбутнє банківської сфери нерозривно зв’язано з використанням ML та залученням молодих та талановитих спеціалістів. У минулому році ПУМБ запустив Академію аналітики, а цьогоріч – співпрацюємо із акселератором Сhallenger AI. Підтримка івенту, що розвиває технологічні навички та підприємницький талант ІТ-молоді – цікавий та корисний досвід для банку».

За результатами айдіатону, команди “Human in the bank” и  “Utrigg” отримали сертифікати на менторські години з експертами ПУМБ, менторські години від компанії SoftServe отримали команди “Utrigg” та “Happy Routing”. Квиток до преакселераційної програми Challenger AI  отримали команди “Utrigg” та “Happy Routing”.

«У фокусі програми стартапи, які вже використовують або планують застосувати AI/ML-технології. Ми вдячні нашим Unicorn-партнерам, провідним українським компаніям, за їх внесок у міжнародну програму Challenger AI, розвиток AI/ML технологій та української стартап-екосистеми», - прокоментував Юрій-Володимир Блавт, співзасновник Challenger accelerator.

____________________________________________________________

Challenger AI — це міжнародна  акселераційна програма для стартапів з AI/ML рішеннями. 10 відібраних стартапів пройдуть 3-х місячну гібридну (online/offline) програму, отримають доступ до воркшопів від міжнародних та локальних тренерів, менторську підтримку від бізнес та AI/ML експертів, знайомства з інвесторами та представниками корпорацій. Challenger AI організований компаніями CIVITTA та Radar Tech. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, за рахунок коштів спрямованих на гуманітарну допомогу та розвиток співпраці, а також компаній МХП, ПУМБ, SoftServe, Fishka i фонду Western NIS Enterprise Fund.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок