Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

J.P. Morgan Chase Bank нагородив ПУМБ за високий рівень автоматично оброблених платежів у доларах США
21 грудня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

J.P. Morgan Chase Bank, Нью-Йорк підвів підсумки роботи з банками-кореспондентами у 2021 році і вперше відзначив нагородою Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за високий  рівень STP-платежів у доларах США. Рівень показника MT103 STP Rate  становить 99.94%, що свідчить про повне дотримання банком усіх вимог заповнення SWIFT платежів з врахуванням STP-критеріїв.

ПУМБ забезпечує високий рівень автоматичної обробки платежів, без участі людини, без коригування, помилок та максимально швидко. Високий рівень автоматизації процесу обробки платежів також знижує операційні витрати, і, як наслідок - вартість платежів. Клієнти ПУМБ отримують послугу з переказу платежів на найвищому міжнародному рівні.

Управління платежів центру операційної підтримки ПУМБ забезпечує високий рівень автоматичного оброблення валютних платежів, що надсилаються банкам-кореспондентам. Рівень роботи управління платежів центру операційної підтримки ПУМБ був неодноразово відзначений грамотами та призами від Deutsche Bank AG, Deutsche Bank Trust Company Americas, VTB Bank (Deutschland), Commerzbank AG, Raiffeisen Bank International та інших. 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок