Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ підписав Пакт заради молоді
25 листопада 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ підписав Пакт заради молоді − 2025. Банк об’єднав зусилля з іншими компаніями, державою та освітніми організаціями для створення програм зі стажування та робочих місць для старту роботи молодих людей. Документ також націлений на сприяння підписантами у працевлаштуванні випускників вишів та надання менторської підтримки для студентів.

Згадана угода покликана об’єднати зусилля зацікавлених компаній, держави й органів освіти для професійної реалізації молоді. Однією з основних умов для підписантів Пакту є створення програм зі стажування і працевлаштування випускників вишів. А також менторська підтримка з питань професійної реалізації та партнерство між бізнесом й освітнім сектором щодо якості освіти. Угоду ініційовано Центром «Розвитку КСВ» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, а також Міністерством молоді та спорту України.

«Інноваційні фінансові організації потребують висококваліфікованих спеціалістів, котрі будуть добре розумітися в аналітиці, економіці та у digital-сфері. Саме тому підтримка і розвиток молоді — це базовий рівень роботи бізнесу, який націлений на сталий розвиток», — зазначила заступниця голови правління з роботи з персоналом ПУМБ Тетяна Костюченко.

Підписання Пакту заради молоді ще раз декларує позицію і цінності ПУМБ. Адже компанія стабільно працює над створенням програм для молоді. Так, цьогоріч команда реалізувала новий безкоштовний навчальний проєкт — Академію Аналітики для українських студентів та випускників технічних вишів.

Проєкт викликав жвавий інтерес серед студентів. Було подано понад 2000 заявок учасників. Лекції-практикуми проводили ментори — провідні експерти ПУМБ з різних напрямків аналітики, а також професори Київської школи економіки (КSE). За один місяць студенти отримали практичні навички роботи з базами даних на основі реальних кейсів з деперсоніфікованими даними. Пілотний курс завершили та отримали відповідні сертифікати 80 учасників, 19 з яких запросили на роботу за спеціальністю в ПУМБ.

Проект планується продовжувати. Деталі щодо наступного набору студентів буде оголошено навесні 2022 року.

«В Україні багато талановитих молодих людей, які шукають можливість застосовувати свої знання на практиці. Ми зацікавлені в навчанні, підтримці та розвитку студентів. Саме тому реалізуємо такі проєкти як Академія Аналітики ПУМБ та активно набираємо молодь на інші напрямки. Підписання Пакту заради молоді —  продовження того, що робить ПУМБ,  — підкреслила Світлана Тихоненко, начальник управління з розвитку бренда роботодавця ПУМБ. — Сподіваємося, така ініціатива надихне інші компанії робити вартісні проєкти, спрямовані на інвестування в молодих фахівців. Адже ми прагнемо до сталого розвитку бізнесу і країни».

Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна зазначила: «Мета Пакту об’єднувати зусилля компаній, держави, громадськості та міжнародних партнерів заради якісної та безбар’єрної професійної реалізації молоді в Україні. Ми раді, що наша спільнота зростає, і сподіваємося разом створити ще більше можливостей для української молоді».

Цікаво, що зараз, 16% від загальної чисельності персоналу у ПУМБ — люди віком від 18 до 25 років. Це підтверджує те, що банк як роботодавець дійсно орієнтований на молодь і сприяє її розвитку та кар’єрному зростанню.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок